ÚVOD

NOVINKY


STANDARD

ODKAZY


KONTAKT
"Pes se vyznačuje krásou bez ješitnosti, silou bez krutosti a lidskými ctnostmi bez lidských vad."

ODCHOVY

Vrh T       narozen 20.6.2015                                                       Foto vrhu ZDE            
Naší Olivii od Koberné  hráze se narodila 2 žíhaná štěňátka - holčička Tiffany alias Beruška a kloušek Teddy alias KryštůfekTatínkem štěňátek je Fedor Hawortia.

Vrh S       narozen 09.11.2014                                                       Foto vrhu ZDE            
Naší Katherin od Koberné hráze se narodila 3 štěňátka. Celkem 2 holčičky -Sabina (žíhaná), Sendy (fawn) a
1 pejsek - Samuel (žíhaný).
Tatínkem štěňátek je Endy Jiskra naděje.


                                          Sabina, Sendy                                            Samuel
Vrh R     narozen 5.2.2014                                                       Foto vrhu ZDE            
Dne 5.2.2014 se Mie od Koberné hráze a Armanimu  z  Vyšinky narodily 3 kloučkové  - 2 žíhaní Riccardo a Rendy, 1 strakoš Rasty a 1 holčička barvy žíhaná Rozalis.Vrh Q
 
     narozen 10.11.2013                                                       Foto vrhu ZDE            
Dne 10.11.2013 se naší Amandě Jiskra naděje ( fawn ) se narodila 3 štěňátka barvy fawn.
Celkem 2 kloučci - Qwentin, Qwenn a 1 holčička Qweny.

Tatínkem štěňátek je Kimmy od Koberné  hráze ( fawnový strakoš ).
Ze štěňátek jsou  od malička pěkní aktivní rošťáci.      Vrh P       narozen 10.2.2013                                                       Foto vrhu ZDE            
Naší Katherin od Koberné hráze ( fawnový  strakoš ) se narodila 4 štěňátka. Celkem 2 holčičky - Polly, Peggy a 2 pejskové - Patrick, Pookie . Tatínkem štěňátek je Endy Jiskra naděje ( žíhaný )

 

    Vrh O       narozen 09.02.2013                                                    Foto vrhu ZDE            
Další vrh se nám narodil počátkem února 2013. Mamince Peggey Moravia la Barót ( žíhaná ) a tatínkovi Endymu Jiskra naděje ( žíhaný ) se narodily 3, ale za to krásná štěňátka - dvě holčičky - žíhaná Olivia a fawn Ollie, ; a jeden žíhaný pejsek Orest.  Jejich  porodní  váha byla opravdu  velká , 32 - 35 dkg.

 

      Vrh N       narozen 27.10.2011                                                 
Naší Katherin od Koberné  hráze se narodila první  štěňátka. Celkem 4 holčičky - Nensy, Nellie, Naomi, Nikol a dva pejskové - Nick a Noel. Tatínkem štěňátek je Pookie Utilo Pomáda ( žíhaný )      Vrh M       narozen 10.6.2011                                                       Foto vrhu ZDE
Narodily se nám dvě holčičky - Mia barvy žíhaný strakoš, Meggy barvy žíhaná a jeden pejsek Matty barvy plášťový žíhaný strakoš. Štěňátka jsou ze spojení: matka Peggey Moravia la Barot ( plavá žíhaná bílý znak ) , otec: A´Vigdors Revar Rien de Pareil ( žíhaný )
      Vrh L        narozen 19.4.2010                                                       Foto vrhu ZDE
V pondělí 19. dubna 2010 se nám narodil vrh "L" - 4 holky : 2 barvy fawn - Laura, Linnet a 2 barvy žíhaná - Leila, Lesslie. Štěňátka jsou ze spojení: matka Peggey Moravia la Barot ( plavá žíhaná bílý znak ) , otec: Bonzo Suverén ( fawn )

 


      Vrh K        narozen 8.1.2009                                                        Foto vrhu ZDE
Všichni jsou barvy fawnový strakoš. Jsou to 2 holky - Katherin a Kerol, a 1 kluk - Kimmy. Štěňátka jsou ze spojení : matka - Peggey Moravia la Barot (plavá žíhaná bílý znak), otec: Haking psí radost (fawnový strakoš)

      Vrh J        narozen 15.7.2007                                                      Foto vrhu ZDE
Matkou štěňátek je naše fenka Cindy od Koberné hráze . Otcem je plavý pejsek, importovaný z Ruska, Bogatyi Barin Dashin Dom. Narodili se celkem 3 kluci - Jacky, Jasper, Justin. Všichni jsou plavé barvy.


      Vrh I        narozen 15.7.2007                                                       Foto vrhu ZDE
Ze spojení naší fenky Áji od Koberné Hráze a Bonza Suverén. Narodil se pouze 1 pejsek, který dostal jméno Ingi. Je to krásný mohutný žíhaný pejsek. Po Áje jsme již další štěňátka neměli a nechali jsme ji užít zaslouženého  důchodu.
      Vrh CH      narozen 11.5.2006                                                      Foto vrhu ZDE
Štěńátka jsou ze spojení Ája od Koberné hráze a Bonzo Suverén. Narodila se celkem čtyři. Jsou to dvě fenky - fawn Chagy, žíhaná Chiki ,a dva žíhaní pejsci - Chico a Chuck. Vrh byl opravdu krásný a vyrovnaný.
      Vrh H      narozen 13.1.2006                                                   
V tomto vrhu přišlo na svět celkem 8 štěńátek. Bohužel nám postupně štěńátka umírala a odchovali jsme pouze jednoho , ale zato krásného , fawnového pejska, který dostal jméno Hakim. Rodiče Hakima jsou Cindy od Koberné hráze a Bonzo Suverén.

      Vrh G      narozen 16.4.2005                                                        Foto vrhu ZDE
Konečně jsme se dočkali potomků po naší fenečce Cindy od Koberné hráze. Otcem štěňátek je také náš pejsek Bonzo Suverén.Ve vrhu jsou dvě fenečky - Goldie, Gwendy a jeden pejsek - Gaspy. Všichni jsou barvy fawn.
      Vrh F      narozen 16.4.2004                                                        Foto vrhu ZDE
Narodily se nám krásné  dvě psí  slečny. Otcem štěňátek je Bonzo Suverén (jeho první potomci) , matkou je Ája od Koberné hráze. Fenečky dostaly jméno Fiebe (fawn) a Fanny (plavá, žíhaná, bílý znak).
Více foto  Fiebe "jak šel čas" ZDE

 


      Vrh E      narozen 1.10.2003                                                         Foto vrhu ZDE
Narodila se celkem 4 štěňátka. Mrňouskům jsme vybrali tato jména : pejsci - Eddy, Endy, Erik a fenečka - Eimi. Všichni jsou plaví žíhaní s bílým znakem. Otec: Peppino Suverén ; matka: Amanda Černobílá linie.

 


      Vrh D      narozen 15.08.2003                                                      Foto vrhu ZDE
Z opakovaného krytí maminky Ájy od Koberné hráze a tatínka Peppina Suverén se nám narodily dvě krásné feny nesoucí geny fawn. Jsou plavé žíhané s bílým znakem. Jmenují se Daisy a Denny

      Vrh C      narozen 22.12.2002                                                       Foto vrhu ZDE
Narodilo se sedm krásných štěňátek (dva psi a pět fen). Psi: fawn - Cedrik, zlatobílý - Cody. Feny: plavá žíhaná s bílým znakem - Celesta, Cintie, Coney, strakoš - Cathy, fawn - Cindy. Maminkou je Ája od Koberné hráze a tatínkem Peppino Suverén

 

         Vrh B      narozen 14.11.2001
Ze spojení naší druhé fenky Amandy Černobílé linie a pejska jménem Intarsia Serafim jsme odchovali všechny potomky a to celkem 3 kluky (Barny, Bert, Benjamin) a 3 holky (Bessi, Bianka, Biggi).

           Vrh A      narozen 9.3.2001
        Štěňátka se narodila po spojení naší žíhané fenky Dafné Srdce na dlani a pejska , barvy fawn, Prins les Petits Archanges. Odchovali jsme dvě psí slečinky barvy plavá žíhaná s bílým znakem. Dostaly jméno Ája a Aida.
Ája zůstala v naší chovatelské stanici a stala se nadějným a úspěšným základem pro další chov.

 NAŠI BULDOČCI


ŠTĚŇÁTKA

ODCHOVY

ÚSPĚCHY v chovu

IM MEMORIAM


Copyright © 2013  OD KOBERNÉ HRÁZE